John Mayall zagra na Głos Rock Festiwal!

  John Mayall zagra na Głos Rock Festiwal!

  pb

  Aktualizacja:

  17 czerwca w poznańskim klubie Eskulap zobaczymy Johna Mayalla - jedną z największych indywidualności bluesa i blues-rocka. Koncert organizuje "Polska Głos Wielkopolski" oraz agencja Ranus. Występ będzie częścią wspólnego cyklu "Głos Rock Festiwal".
  Pod koniec 2009 roku ukazała się "Tough" - 57. studyjna płyta grupy Mayalla. Przed jej wydaniem szef Bluesbreakers zmienił skład towarzyszących mu muzyków i być może to sprawiło, że jego utwory odniosły większy sukces niż zwykle.

  - Rozmowy z menedżerem Mayalla na temat koncertu w Poznaniu trwały bardzo długo i w pewnym momencie wydawało się, że jesteśmy na straconej pozycji, bo świetne recenzje sprawiły, że artysta otrzymał wiele nowych propozycji. Ostatecznie jednak przyjął nasze zaproszenie - mówi Krzysztof Ranus z agencji koncertowej Ranus.

  O bilety warto zadbać już teraz, bo poznański klub Eskulap mieści tylko około 1000 osób. Możliwość zobaczenia artysty tej miary w niewielkim klubie, a więc niemal na wyciągnięcie ręki, zapewne będzie dla fanów sporą atrakcją.

  Koncert będzie częścią cyklu "Głos Rock Festiwal", w ramach którego będziemy w tym roku prezentować w Poznaniu na żywo znakomitych artystów z kręgu muzyki gitarowej. John Mayall będzie jego największą gwiazdą, ale warto przypomnieć, że poza nim, 26 lutego wystąpili blues-rockowi Ten Years After, 28 marca progresywni RPWL, a 30 kwietnia w klubie Eskulap zagra Kazik Na Żywo.
  Koncert nowoczesnego art-rocka z Norwegii w wykonaniu wschodzącej gwiazdy - grupy Gazpach odbędzie się 26 września.

  JOHN MAYALL
  17. 06. 2010
  Klub Eskulap
  Poznań

  Bilety kolekcjonerskie do nabycia w Poznaniu w ARTROCK, CIM, ROCK LONG LUCK, KLUB BLUE NOTE i MASŁOWSKI CD lub pisząc pod adres ranus@ranus.pl
  -----------------------------
  Bilety do nabycia również na www.ticketpro.pl.

  Do 31.05.2010 cena 165 zł, od 1.06.2010 - 190 zł

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo