Piłka halowa: Strzelił sześć bramek w meczu

ŁOS
Rozegrana została kolejna seria meczów w Red Box - Poznańskiej Lidze Halowej.

- W najwyższej klasie rozgrywek, Ekstralidze, zwycięstwa odniosły faworyzowane zespoły York, El-Pietz oraz Medi-Tech. To ścisła czołówka ligowej tabeli i jest wielce prawdopodobne, że pomiędzy tymi drużynami rozstrzygnie się sprawa tytułu mistrzowskiego - mówi Waldemar Palacz, dyrektor rozgrywek. - Jedyną ekipą, która jest jeszcze w stanie pokrzyżować szyki czołówce, może być zespół Rossoneri.

W I lidze co tydzień zmienia się lider. Sporej dawki emocji dostarczył mecz pomiędzy art.-market.pl oraz przewodzącą ekipą Spiker Suchy Las. - Było w nim wszystko, co w piłce jest najważniejsze: piękne bramki, parady bramkarzy, twarda, męska gra i dramatyczna końcówka - dodaje Palacz.
Pierwsza połowa to optyczna przewaga Spikera. Zespół art.-market.pl grał bez zmian i przez to nie forsował tempa. Zagęścił obronę i skutecznie rozbijał ataki Spikera. Do przerwy był wynik 2:1 dla art-market.pl, a ozdobą tej części był gol zdobyty przez zawodnika tej drużyny Bartosza Laufra z rzutu wolnego. Potężna bomba w samo okienko. Piłka zmierzająca do bramki odbiła się jeszcze od poprzeczki i wylądowała w siatce. Po zmianie stron trwała nadal wyrównana walka. Gdy na trzy minuty przed końcem Spiker prowadził 8:5, wydawało się, że jest już po meczu. Jednak art.-market.pl zagrał z determinacją do końca i zwyciężył w tym spotkaniu 9:8. Słowa pochwały należą się najlepszemu zawodnikowi tego meczu Bartoszowi Laufrowi, który zdobył sześć bramek.

Wciąż trwają także zapisy do piłkarskich rozgrywek Red Box Wiosna 2010. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, sobota 10-14 w salonie przy ul. Promienistej 27a, tel. 061 867 16 52, 867 16 79, kierownik Maciej Kaniasty tel. 503 194 121, dyrektor W. Palacz tel. 501 634 217. Więcej na stronie www.redboxsoccer.com.