Fundacja: W kwietniu oficjalnie zadziała centrum Barki w...

  Fundacja: W kwietniu oficjalnie zadziała centrum Barki w Londynie

  ROI

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Barka UK otwiera innowacyjne Centrum Ekonomii Społecznej w Londynie. Jego celem będzie udzielanie pomocy obywatelom krajów Europy Środkowo-Wschodniej napotykającym na trudności w znalezieniu i utrzymaniu pracy. W tej chwili trwa nabór pracowników. Oficjalne otwarcie odbędzie się 1 kwietnia.
  - Centrum w Londynie będzie pracowało z uczestnikami między innymi w kierunku podnoszenia ich kwalifikacji zawodowych i społecznych oraz ułatwienia kontaktu z pracodawcami - twierdzi Ewa Sadowska z Barka UK. - Poza tym będzie ono organizowało kursy zawodowe, egzaminy BHP oraz kursy języka.

  Działalność Centrum Ekonomii Społecznej będzie w całości finansowana z pieniędzy otrzymanych od prywatnej fundacji - The OAK Foundation i rządu brytyjskiego. Kwota dofinansowania to 300 tysięcy funtów przewidziane na trzy lata działalności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo