Poznań: Nowak domagał się odwołania koncertu Pei

  Poznań: Nowak domagał się odwołania koncertu Pei

  LUCA

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Odwołania wczorajszego koncertu Pei w Poznaniu domagał się Ryszard Nowak, przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami. Pismo wysłał do Ryszarda Grobelnego, prezydenta miasta.
  - Raper gloryfikuje w swoich utworach akty przemocy: zabijanie, gwałty, palenie domów - tłumaczył Nowak i na potwierdzenie swoich słów przytaczał teksty piosenek Pei.

  Magistrat już odpowiedział na wniosek Nowaka. - Poinformowaliśmy go, że to nie my wydawaliśmy zgodę na ten koncert, więc nie możemy go zakazać - mówi Rafał Łopka z biura prasowego Urzędu Miasta.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Peja - prymityw dla śmieci

  Pyra (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Ja też jestem za odwołaniem koncertu tego pożal się Boże muzyka. Ze względu na żenujący poziom jego bluzgów, których co najwyżej śmiecie czyli slumsiarstwo i kryminaliści słuchają. Nie musi Poznań...rozwiń całość

  Ja też jestem za odwołaniem koncertu tego pożal się Boże muzyka. Ze względu na żenujący poziom jego bluzgów, których co najwyżej śmiecie czyli slumsiarstwo i kryminaliści słuchają. Nie musi Poznań wspierać akurat takiego szajsu. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  O co cho?

  kszych (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Pan Nowak znalazł sobie doskonałe plecy żeby się po nich wspiąć na pierwszą stronę kilku portali.
  Widzieliśmy nie raz artykuły o tym że Ryszard to albo tamto, natomiast Pan Nowak jest całkowicie...rozwiń całość

  Pan Nowak znalazł sobie doskonałe plecy żeby się po nich wspiąć na pierwszą stronę kilku portali.
  Widzieliśmy nie raz artykuły o tym że Ryszard to albo tamto, natomiast Pan Nowak jest całkowicie anonimowym szefem słabej organizacji bez sukcesów o której nikt wcześniej nie słyszał.
  Teraz już słyszałem ja! Jest sukces.
  Ostatnio Pan Nowak męczył temat że Ryszard pobił typa pod multikinem.
  I kogo to obchodzi? Większość z nas Panowie dała komuś w mordę albo dostała.Codziennie w Poznaniu ktoś dostaje. No takie życie.
  Jednak jeśli Pan Nowak wyśledzi taki czyn z moim udziałem to się nim nie zainteresuje bo o tym nie napiszą na portalu.Nikt mnie nie zna.
  Panie Nowak patrzymy na Pana!!
  zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Tropiciel sekt alarmuje

  Zofia (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

  Tropiciel sekt Ryszard Nowak alarmuje, że Peja nawołuje do palenia domów, zabijania, gwałtów, a prezydent miasta Grobelny udaje ślepego i głuchego. Panie prezydencie - nie jest wszystko ok. To...rozwiń całość

  Tropiciel sekt Ryszard Nowak alarmuje, że Peja nawołuje do palenia domów, zabijania, gwałtów, a prezydent miasta Grobelny udaje ślepego i głuchego. Panie prezydencie - nie jest wszystko ok. To Pana obowiązkiem jest zadbanie o bezpieczeństwo Poznania. zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo