Urząd: Park Rataje II w lutym lub w marcu

  Urząd: Park Rataje II w lutym lub w marcu

  BOK

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  10 dni temu do Biura Rady Miasta Poznania trafił projekt planu zagospodarowania "Park Rataje II". Radni najwcześniej zajmą się nim w lutym.
  Grzegorz Ganowicz, przewodniczący Rady Miasta Poznania poinformował podczas dzisiejszej sesji, że ok. 10 dni temu do Biura Rady wpłynął projekt planu zagospodarowania "Park Rataje II", przygotowany przez Miejską Pracownię Urbanistyczną. Rada ma trzy miesiące, by zająć się dokumentem. Zdaniem Ganowicza, nastąpi to w lutym lub marcu.

  Mieszkańcom Rataj zależy, by to nastąpiło, jak najszybciej. Chcą w ten sposób zablokować zamierzenia dewelopera, który przymierza się do budowy osiedla mieszkaniowego na tym terenie. Dlatego zbierają podpisy pod petycją do radnych, by szybko uchwalili plan. Przedstawiciele mieszkańców przyszli także na dzisiejszą sesję. Przez cały czas trwania obrad trzymali transparent z napisem "Park Rataje www.ratajepark.xorg.pl", który przypominał radnym o walce Rataj o park.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo