Sport

    Anita Włodarczyk druga w plebiscycie "PS" i TVP

    Anita Włodarczyk druga w plebiscycie "PS" i TVP

    RED

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Anita Włodarczyk, młociarka pochodząca z Rawicza, zajęła drugie miejsce w 75. plebiscycie na 10 najlepszych sportowców 2009 roku, organizowany przez "Przegląd Sportowy" i Telewizję Polską.
    Wygrała zdobywczyni Pucharu Świata w biegach narciarskich Justyna Kowalczyk. Trzecie miejsce dla kapitana reprezentacji siatkarzy Piotra Gruszki.

    Dziesięciu najlepszych sportowców 2009 roku:
    1. Justyna Kowalczyk (narciarstwo)
    2. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)
    3. Piotr Gruszka (siatkówka)
    4. Tomasz Majewski (lekkoatletyka)
    5. Anna Rogowska (lekkoatletyka)
    6. wioślarska czwórka Adam Korol, Michał Jeliński, Marek Kolbowicz, Konrad Wasielewski
    7. Tomasz Gollob (żużel)
    8. Tomasz Adamek (boks)
    9. Anna Barańska (siatkówka)
    10. Maja Włoszczowska (kolarstwo)

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Jagiellonia Białystok Live 18 36 11 3 4 32-16
    2 Lechia Gdańsk Live 18 36 11 3 4 28-22
    3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 18 30 9 3 6 22-23
    4 Legia Warszawa Live 18 29 8 5 5 33-21
    5 Lech Poznań Live 18 28 8 4 6 27-18
    6 Zagłębie Lubin Live 18 27 7 6 5 25-20
    7 Pogoń Szczecin Live 18 25 6 7 5 30-24
    8 Wisła Kraków Live 18 24 7 3 8 29-33
    9 Korona Kielce Live 18 23 7 2 9 25-37
    10 Śląsk Wrocław Live 18 22 5 7 6 20-24
    11 Piast Gliwice Live 18 22 5 7 6 19-26
    12 Arka Gdynia Live 17 20 5 5 7 18-23
    13 Cracovia Live 18 19 4 7 7 27-25
    14 Wisła Płock Live 18 18 4 6 8 19-23
    15 Ruch Chorzów Live 17 17 5 2 10 23-31
    16 Górnik Łęczna Live 18 15 3 6 9 18-29