Złożył doniesienie na Urząd Gminy w Gizałkach

  Złożył doniesienie na Urząd Gminy w Gizałkach

  Jacek Tomczak

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Doniesienie do prokuratury w Ostrowie Wielkopolskim o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Urząd Gminy w Gizałkach złożył jeden z miejscowych przedsiębiorców, który został wykluczony przez komisję z przetargu na remont Gminnego Centrum Kultury w Gizałkach.

  Biznesmen Krzysztof Walczak o doniesieniu do prokuratury powiadomił radę gminy.
  - Doniesienie jest bezzasadne, zawarte w nim zarzuty nie pokrywają się z prawdą i nie będziemy ponosić z tego tytułu żadnych konsekwencji - skomentowała to zdarzenie przewodnicząca rady Marianna Pietryga.

  Krzysztof Walczak jest właścicielem firmy budowlanej i zakładu budowy kotłów z Gizałek. Zarzuca on komisji przetargowej niewłaściwe - jego zdaniem - rozstrzygnięcie przetargu (gmina przetarg unieważniła) i z tego tytułu domaga się prokuratorskiego śledztwa. Ten sam przedsiębiorca wystąpił do prezesa zamówień publicznych z wnioskiem o wszczęcie kontroli postępowania przetargowego i domaga się od władz gminy wypłaty odszkodowania.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo