Taize: Młodzi spotkają się z arcybiskupem Stanisławem...

  Taize: Młodzi spotkają się z arcybiskupem Stanisławem Gądeckim

  MMR

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Trzeciego dnia zjazdu ekumenicznego w Poznaniu w jednym ze spotkań tematycznych weźmie udział arcybiskup poznański Stanisław Gądecki, inicjator Dnia Judaizmu w Polsce. O godz. 15 w hali numer 11, rozpocznie się jego dialog z Michaelem Schudrichem, Naczelnym Rabinem Polski.
  Temat spotkania brzmi: "Abraham, nasz ojciec w wierze". Jest to jednak jedno z wielu różnorodnych zgrupowań, jakie mają się odbyć dzisiejszego popołudnia. Młodzież może zdecydować się na rozmowy o Księdze Hioba, spotkać z ekspertem od spraw bezpieczeństwa międzynarodowego, wysłuchać świadectw młodych z Chile, Filipin i Indii.

  Część uczestników o godz. 15.30 ruszy spod Fary na spacer z przewodnikiem. Natomiast w pawilonie nr 15 aż do godz. 18. trwać będzie osobista modlitwa w ciszy z możliwością skorzystania ze spowiedzi.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo