Piła: Po proteście lekarzy ordynator wraca

  Piła: Po proteście lekarzy ordynator wraca

  TR

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Ordynator oddziału urologii w pilskim Szpitalu Specjalistycznym doktor Mariusz Strojny został przywrócony do pracy. Przeciwko decyzji o jego zwolnieniu, jeszcze przed świętami, zaprotestowało prawie 100 ze 120 zatrudnionych w lecznicy specjalistów.


  To jednak nie koniec zmian w pilskim szpitalu. Pod nieobecność dyrektora placówki Grzegorza Wrony (przebywa na miesięcznym urlopie), jego obowiązki starosta Tomasz Bugajski przekazał Teresie Koźmińskiej, która do tej pory była zastępcą dyrektora. Teraz ona będzie negocjować z lekarzami.

  Ci bowiem żądają odwołania ze stanowiska dyrektora Wrony. Nie odpowiada im sposób, w jaki zarządza szpitalem. W głosowaniu, w którym wzięło udział 80 lekarzy, aż 78 podtrzymało wotum nieufności wobec dyrektora. Jeszcze przed świętami pod przekazanym staroście wotum nieufności podpisało się 97 specjalistów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo