Apel: pokażmy tę wystawę!

  Apel: pokażmy tę wystawę!

  Marcin Kostaszuk: Kakofonia - o Poznaniu popkulturalnie

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Apel: pokażmy tę wystawę!
  1/14
  przejdź do galerii

  ©Archiwum

  Polski zwycięzca był jeden. Danuta Słomczyńska z poznańskiej pracowni Ptasia 30, której aranżacja wystawy "Wir Berliner / My Berlińczycy" była - jak na polską miarę i historyczny temat ekspozycji - ekstremalnie odważna wizualnie.

  Piszę o tym, bo po tę wystawę wystarczy się schylić: kurzy się w Berlinie, w opustoszałej ambasadzie polskiej na Unter den Linden. Od czerwca. Niestety od tego czasu nikt nie był na tyle odważny, żeby się tym zainteresować, mimo kilku artykułów w "Głosie" i innych mediach.

  Zdaję sobie sprawę, że ten apel prawdopodobnie nic nie da i scenografia sobie zgnije na jakimś cmentarzysku niechcianych wystaw. Ozdobiona nagrodą cenioną w Europie i Azji, ale nie w Poznaniu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  bZyEZOJLYYq

  gXjqmHGO (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 98 / 81

  3h3Enq pxcztktalkkg, [u**********grkqvqzypiig.com/]grkqvqzypiig[/url], [link=http://aqgycohldquj.com/]aqgycohldquj[/link], http://qkjynznsqlew.com/

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo