Kto upadł najbardziej, a kto wzleciał? Podaj swój typ

  Kto upadł najbardziej, a kto wzleciał? Podaj swój typ

  Tomasz Cylka

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Z całego regionu napływają do redakcji "Polski Głosu Wielkopolskiego" propozycje osób, które powinny znaleźć się w naszym plebiscycie na wzloty i upadki kończącego się roku.
  Kto przyniósł naszemu regionowi ujmę? Mieszkańcy Szamocina zgłaszają swojego księdza proboszcza. Według nich to wstyd, że ksiądz Leszek Jan Marciniak skazany prawomocnym wyrokiem sądu za oszustwo, nadal pełni odpowiedzialną funkcję w parafii. Wśród głosów samych poznaniaków zdecydowanym liderem staje się Zbigniew Rusak, szef Zarządu Transportu Miejskiego, którego czytelnicy obwiniają za złą organizację przewozów MPK i nieuzasadnione propozycje podwyżek cen biletów. Spory elektorat negatywny ma prezydent Ryszard Grobelny. Czytelnicy twierdzą, że "jest niegospodarny, nie dba o miasto, lecz bardziej o siebie".
  W obronie wicemarszałka Leszka Wojtasiaka, którego nominowaliśmy do "Upadków", wystąpił Marek Sternalski, kolega partyjny z PO, który jest radnym miasta Poznania.

  - W jego przypadku znacznie bardziej błyszczy ta część monety, która wiąże się z sukcesami. Nie wolno zapominać o tym, że nasze województwo należy do liderów w kategorii wykorzystania funduszy europejskich. (...) Marszałek jest jedynym samorządowcem w gronie tegorocznych laureatów nagrody "Przyjazny finansowaniu przedsiębiorców" przyznanej przez Związek Banków Polskich i pozostałe stowarzyszenia instytucji finansowych. Ostatnio w Brukseli podczas posiedzenia walnego zgromadzenia członków Sieci Regionów Strategii Lizbońskiej Leszek Wojtasiak został wybrany wiceprzewodniczącym Sieci Regionów - wylicza radny Sternalski.
  Do kategorii "Wzlotów" Wielkopolanie zgłaszają także Wojciecha Bąkowskiego, multiartystę, który zdobył wiele nagród w Polsce i na świecie. Na kolejne typy czekamy do 10 grudnia. Później zagłosujemy na zwycięzców obu kategorii. Więcej informacji w internecie na stronie www.gloswielkopolski.pl.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  uadek

  kolega (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

  Widukind do pracy w redakcji jesteś gosc prawda owiera oczy co jest grane w Glosie ,to sondaż dla grobelnego jaką obrac strategie w czasie wyborów

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Panie Cylka

  Widukind (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 5

  W tym miejscu były już komentarze :gdzie są komentarze z poprzednich dni ? Było ich coś ok. 30 i nieprzychylne Rychowi Grobelnemu i innym też . Na czyje polecenie je wymazano? Wstyd Panie...rozwiń całość

  W tym miejscu były już komentarze :gdzie są komentarze z poprzednich dni ? Było ich coś ok. 30 i nieprzychylne Rychowi Grobelnemu i innym też . Na czyje polecenie je wymazano? Wstyd Panie Cylka i dla Pana i dla Redakcji ! Tak jak tu pisałem -tyle wolności na ile Wam pozwolono. Czyli Pan Właściciel lub jego sługi pociągnęli za smycz - do nogi kundelki!. Czyli neokomuna. Ale hańba! To n ie dziwcie się że spada Wam sprzedaż. Po trzykroć Wam hańba !!! To się nazywa demokracja ? zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo