Impreza: Potańcówka z rozmachem

  Impreza: Potańcówka z rozmachem

  Jacek Sobczyński

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Znaki szczególne? Nażelowany czub, sympatia do "Simpsonów" i zdolność do podbijania list przebojów. ATB odwiedzi nas w sobotę.
  Po dwóch latach najpopularniejszy wśród poznaniaków didżej muzyki trance, ATB, wraca do stolicy Wielkopolski. Andre Tanneberger wystąpi w Arenie po raz czwarty ze swoim wyjątkowym projektem "ATB In Concert". Na czym polega owa wyjątkowość? To impreza, naszpikowana efektami wizualno-dźwiękowymi, oszałamiającymi swoim rozmachem. Czyli i do tańczenia, i do popatrzenia.

  Jako didżej ATB jest aktywny od 1993 roku, kiedy jako 20-latek zaczął wydawać własne remixy popularnych wówczas formacji muzyki tanecznej. W roli producenta muzyki trance ATB wypłynął pod koniec ubiegłej dekady. Na powierzchni trzyma się do dziś - co roku Andre Tan-neberger okupuje wysokie miejsca podsumowań na najlepszego didżeja świata wg prestiżowego "DJ Magazine".

  Żaden artysta z tego kręgu muzyki tanecznej nie dał światu tylu przebojów co ATB. "You're Not Alone", "Marrakech", "Ecstasy", czy nagrany w duecie z wokalistką Heather Novą "Renegade" systematycznie znajdowały się na radiowych i telewizyjnych listach przebojów. Sam Andre trzyma w tajemnicy receptę na przebojowy potencjał swoich piosenek. Kto wie, być może inspirację czerpie z... "Simpsonów", którzy są jego ulubionymi postaciami kreskówkowymi.

  ATB IN CONCERT 2009 2009
  Arena (ul. Wyspiańskiego 33)
  sobota 28.11,
  godzina 19.30
  bilety: 114, 115, 120 zł

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo