Data dodania: 2009-11-27 04:33:31 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2009-11-28 14:45:23
Ryszard Grobelny nie chce ujawnić wyników audytu (© Grzegorz Dembiński)
Władze Poznania zapewniają o jawności i praworządności działań związanych z wydatkami z miejskiej kasy. Równocześnie, jak się przekonaliśmy, gotowe są nawet omijać prawo, by tylko uniemożliwić dostęp do informacji dotyczących zasadności wydawania wielu milionów złotych na komunalne inwestycje.
mika (gość), 27.11.09, 19:19:34
To co przeczytałam jest dla mnie szokujące. Jak można utajniać dokumenty z których jasno wynika jak miasto jest zarządzane za pieniądze obywateli. Jestem wściekła ,że Poznań ma prezydenta , który już nie pierwszy raz jawi się jako postać bardzo dwuznaczna ( to łagodne określenie ) . Czas aby pan Grobelny pożegnał się ze stołkiem. Poznań i jego mieszkańcy nie zasługują na takiego prezydenta. Uczciwość , transparentność , gospodarność i dokładanie wszelkich starań aby mieszkańcom żyło się lepiej - to są cechy jakie powinien mieć prezydent naszego miasta. Od dawna śledzę wszystko co robi Grobelny i jego ekipa i naprawdę mam dość takich rządów. Grobelnego powinno się zmusić do udostępnienia wyników kontroli , bo mieszkańcy Poznania MAJĄ PRAWO WIEDZIEĆ NA CO PREZYDENT I JEGO EKIPA WYDAJĄ I JAK GOSPODARUJĄ pieniędzmi mieszkańców i kredytami zaciąganymi na miejskie inwestycje . Nie wiem jak inni , ale widzę , że w Poznaniu dzieje się źle i więcej na Grobelnego głosować nie będę .
odpowiedzi (0)
skomentujMaciek (gość), 27.11.09, 16:10:01
A co na to Pan Wojewoda? Przecież w ramach nadzoru może zmusić Prezydenta Miasta do opublikowania wyników auditu. Dobrze by było przed wyborami Prezydenta Poznania znać treść raportu. A opozycji w radzie miasta to nie interesuje? Czyżby też byli w sprawę zamieszani?
odpowiedzi (0)
skomentujabc (gość), 27.11.09, 09:56:45
i wszystkie oragna kontrolne, które takie kontrole powinny przeprowadzać z ramienia prawa? Jest podejżenie popełnienia przestępstwa - powinno być postępowanie. A może celowo prokuratura czeka, żeby wszystko się przedawniło podobnie jak to było z Andersją ?
odpowiedzi (0)
skomentujcac (gość), 27.11.09, 08:11:23
Uznany za winnego w sprawie Andersji, proces karny w sprawie KP, nierozliczone lodowisko w Parku Kasprowicz, łacina ... . I co, Ryszard G. nadal chce być prezydentem. Może jest to metoda na nieujawniane kolejnych nieprawidłowości?
odpowiedzi (0)
skomentujKontakt: infolinia 800-171- 801, 61 8606026, 61 8606029, 61 8606030, 61 8606032 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
email:prenumerata@glos.com
Biuro Reklamy Filia Poznań
ul. Grunwaldzka 19
60-782 Poznań
tel. 61 869-4196, 61 869-4267
fax. 61-869-4190
Reklama
Reklama
Gdzie w Poznaniu najlepiej spędzić upały?
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.
Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie GłosWielkopolski.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.