Gmina Czerwonak: Konsultacje w sprawie spalarni

  Gmina Czerwonak: Konsultacje w sprawie spalarni

  Bogna Kisiel

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W poniedziałek w gminie Czerwonak rozpoczynają się konsultacje w sprawie spalarni śmieci, która ma powstać na terenie Elektrociepłowni Karolin oraz związaną z tą lokalizacją propozycji poznańskich władz, dotyczącej przebudowy układu komunikacyjnego, łączącego gminę z Poznaniem. Zarządził je wójt Mariusz Poznański.
  Pierwsze spotkanie odbędzie się dzisiaj w szkole podstawowej w Czerwonaku przy ul. Rolnej 8, o godzinie 18. Następne debaty zaplanowano w Owińskach - 19 listopada o godzinie 18, także w SP (ul. Poprzeczna 10).

  Zorganizowano ją z myślą o mieszkańcach wsi: Owińska, Bolechówko, Bolechowo, Bolechowo-Osiedle, Promnice, Potasze, Miękowo, Annowo, Trzaskowo, Szlachęcin. Osoby mieszkające w Kicinie, Klinach, Mielnie, Dębogórze i Ludwikowie mogą wziąć udział w zebraniu, które odbędzie się 20 listopada w SP w Kicinie (ul. Gwarna 1). Ostatnie konsultacje zaplanowano 23 listopada o godz. 18 w Koziegłowach, w tutejszej SP ( ul. Poznańska).

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo