Sport

    Kto? Z kim? Gdzie? Sportowy weekend w Wielkopolsce

    Kto? Z kim? Gdzie? Sportowy weekend w Wielkopolsce

    JAC

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    Weekendowy rozkład jazdy na wielkopolskich arenach sportowych:
    PIŁKA NOŻNA
    Warta Poznań - ŁKS Łódź, I liga, sobota, godz. 13.45, stadion przy ul. Dro-ga Dębińska w Poznaniu.

    Tur Turek - Górnik Polkowice, II liga, sobota, godz. 14, stadion przy ul. Sportowej w Turku.

    Górnik Avans Konin - Goplania Inowrocław, III liga, sobota, godz. 11, stadion przy ul. Podwale w Koninie.

    Unia Swarzędz - Polonia Redos Nowy Tomyśl, III liga, sobota, godz. 14, stadion przy ul. Św. Marcin w Swarzędzu.

    Lubuszanin Trzcianka - Mieszko Gniezno, III liga, sobota, godz. 14, stadion przy ul. Piotra Skargi w Trzciance.

    IV LIGA - grupa północna
    sobota: Czarni Wróblewo - Sokół Rakoniewice (14), 1922 Lechia Kostrzyn - Warta Międzychód (14), Nordenia Dopiewo - Leśnik BroMargo Margonin (14), Pogoń Lwówek - Sparta Szamotuły (14), Luboński FC - Sokół Pniewy (12), Sparta Złotów - Sokół Damasławek (14), Polonia Środa - Dyskobolia Grodzisk (14);
    niedziela: Grom-Ciepłownik Plewiska - Zjednoczeni Trzemeszno (14).

    IV LIGA - gr. południowa
    sobota: Ardi Krobianka Krobia - Victoria Września (14), Dąbroczanka Pępowo - Sokół Kleczew (14), Korona Piaski - SKP Słupca (14);
    niedziela: Zryw Dąbie - ZKS Zagórów (11), Biały Orzeł Koźmin - Stal Pleszew (14), LKS Czarnylas - Płomyk Koźminiec (14), LKS Gołuchów - Piast Kobylin (12), Obra 1912 Kościan - Olimpia Koło (13).

    KOSZYKÓWKA
    MUKS Poznań - Inea AZS Poznań, ekstraklasa kobiet, sobota, godz 18, hala centrum Rekreacji AWF przy ul. Droga Dębińska 10c w Poznaniu.

    WUKS Korona Marmorin Wschowa - KS Piaseczno, I liga kobiet, sobota, godz. 18, hala Gimnazjum nr 2 przy ul. Zacisze we Wschowie.

    Open Basket Pleszew - AZS Politechnika Poznań, II liga mężczyzn, sobota, godz. 18, hala ZSP nr 1 przy ul. Szkolnej w Pleszewie.

    Unia Swarzędz - Ślęza Siechnice, I liga B kobiet, sobota, godz. 17, hala przy ul. Św Marcin w Swarzędzu.

    SIATKÓWKA
    PTPS Piła - Muszynianka Muszyna, ekstraklasa kobiet, niedziela, godz. 14.45, hala przy Żeromskiego w Pile.

    Joker Rodło Piła - Energetyk Jaworzno, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18, hala przy ul. Żeromskiego w Pile.

    KS Murowana Goślina - MUKS Joker Mekro Świecie, II liga kobiet, sobota, godz. 17.30, hala Gimnazjum nr 2 przy ul. Kutrzeby w Murowanej Goślinie.

    ChTPS Chodzież - Gedania Gdańsk, II liga, sobota, godz. 17, hala przy ul. Paderewskiego w Chodzieży.

    AZS UAM Poznań - Grześki-Hellena Kalisz, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17, hala przy ul. Młyńskiej w Poznaniu.

    Krispol Września - Czarni Pruszcz Gdański, II liga mężczyzn, sobota, godz. 18, hala przy ul. Słowackiego we Wrześni.

    PIŁKA RĘCZNA
    Nielba Wągrowiec - Zagłębie Lubin, ekstraklasa mężczyzn, sobota, godz. 18, hala przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.

    Grunwald Allegro Poznań - Energetyk Gryfino, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17.30, hala Gimnazjum nr 54 przy ul. Newtona w Poznaniu.

    Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Sokół Kościerzyna, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18, hala Gimnazjum nr 4 przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wlkp.

    BOKS
    PKB Poznań - Dolny Śląsk, mecz ligi międzyokręgowej, sobota, godz. 15, hala Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Dojazd 7 w Poznaniu.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Jagiellonia Białystok Live 20 39 12 3 5 36-20
    2 Lechia Gdańsk Live 20 39 12 3 5 31-24
    3 Legia Warszawa Live 20 35 10 5 5 43-22
    4 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 20 33 10 3 7 24-26
    5 Lech Poznań Live 20 32 9 5 6 29-19
    6 Zagłębie Lubin Live 20 31 8 7 5 28-22
    7 Pogoń Szczecin Live 20 26 6 8 6 31-27
    8 Arka Gdynia Live 20 26 7 5 8 24-27
    9 Korona Kielce Live 20 26 8 2 10 27-38
    10 Wisła Kraków Live 20 25 7 4 9 30-35
    11 Wisła Płock Live 20 24 6 6 8 25-27
    12 Śląsk Wrocław Live 20 22 5 7 8 20-29
    13 Piast Gliwice Live 20 22 5 7 8 21-33
    14 Cracovia Live 20 21 4 9 7 29-27
    15 Górnik Łęczna Live 20 18 4 6 10 21-34
    16 Ruch Chorzów Live 20 16 6 2 12 28-37