Poznań: Studenci mogą zdobyć doświadczenie w urzędzie miasta

  Poznań: Studenci mogą zdobyć doświadczenie w urzędzie miasta

  Bogna Kisiel

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Do końca miesiąca Urząd Miasta Poznania przyjmuje wnioski na zimową edycję programu staży studenckich. Na zainteresowanych czekają 83 miejsca. Praktykę mogą odbyć studenci IV i V roku studiów magisterskich (dziennych, wieczorowych i eksternistycznych) oraz uzupełniających magisterskich. Magistrat zachęca także do udziału w programie studentów niepełnosprawnych.

  Na stronie www.poznan.pl (zakładka Miasto - Studiuj w Poznaniu), punkcie informacyjnym znajdującym się w holu urzędu przy pl. Kolegiackim oraz uczelnianych biurach karier dostępne są formularze ankiety oraz wykaz wydziałów oczekujących studentów. Najwięcej stażystów, bo po siedmiu, są gotowe przyjąć wydziały: zdrowia i spraw społecznych, działalności gospodarczej, gospodarki nieruchomościami. Na przykład po pięciu praktykantów będzie zdobywać doświadczenie w wydziałach oświaty i finansowym, a także USC.

  Staże rozpoczną się w grudniu i potrwają do lutego 2010 r. Praktykanci będą pracować 18 godzin tygodniowo. Za swoją pracę otrzymają wynagrodzenie.
  Dodatkowe informacje na ten temat można uzyskać telefonując pod nr 061 878 55 10 w poniedziałki i czwartki w godz. 8 - 16, a we wtorki, środy i piątki w godz. 7.30 - 15.30.
  Do tej pory staż w urzędzie odbyło 1430 studentów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo