Konkurs: Poznań wśród finalistów Nagród Biznesu Sportowego...

  Konkurs: Poznań wśród finalistów Nagród Biznesu Sportowego DEMES 2009

  Andrzej Arendarski

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Ogłoszeni zostali finaliści Nagród Biznesu Sportowego DEMES 2009, corocznych wyróżnień środowiska marketingu sportowego w Polsce. Spośród ponad 400 zgłoszonych kandydatur wyłoniono pięciu finalistów w 11 kategoriach konkursowych. W kategorii Sport w Miastach i Regionach wśród nominowanych znalazł się m.in. Poznań.

  Ceremonia wręczenia Nagród Biznesu Sportowego to główny punkt dwudniowego spotkania Dni Marketingu Sportowego, podczas którego wyróżniane jest to, co najlepsze w polskim sporcie i biznesie. To także okazja do zdobycia wielu kontaktów na przyszłość - powiedział Kenny MacLeod z Celticu Glasgow, laureat nagrody zagranicznej w ramach jednej z poprzednich edycji konkursu.

  Nagrody Biznesu Sportowego honorują osoby i organizacje, które swoją postawą i działaniami wzmacniają relacje pomiędzy sportem i biznesem.
  Laureatów nagród poznamy m.in. w kategoriach Sponsor Sportu, Wydarzenie Sportowe i Sport w Miastach i Regionach. W tej ostatniej kategorii rywalizować będą Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Sopot i Łódź.

  Zwycięzców wyłoni głosowanie 15-osobowej Rady Statuetek, w której zasiadają eksperci marketingu sportowego, w tym prezes Związku Firm Public Relations, Paweł Trochimuk, oraz prof. dr hab. Andrzej Sznajder z SGH w Warszawie.

  Laureatów Nagród Biznesu Sportowego poznamy podczas VI Gali Sportu i Biznesu, która odbędzie się 5 listopada w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo