Komorniki: "Komisariat jest traktowany jak prywatny folwark...

  Komorniki: "Komisariat jest traktowany jak prywatny folwark pani komendant..."

  BEM

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Komisariat jest traktowany jak prywatny folwark pani komendant, a ludzie w nim pracujący gorzej, niż zwierzęta - napisali do naszej redakcji funkcjonariusze z Komornik. Nie chcą, by w komisariacie doszło do tragedii takiej, jak niedawno w Gnieźnie, gdzie policjant próbował popełnić samobójstwo.
  Funkcjonariusze zarzucają przełożonej wiele: od obrażania ich, przez pomawianie, po podważanie autorytetu jednostki. Informują, że wiosną, po jednej z rozmów z komendantką, ich kolega musiał skorzystać z pomocy psychiatry. To wtedy zwrócili się o pomoc do komend miejskiej i wojewódzkiej.

  - Wiemy o konflikcie na linii przełożony - podwładny, jaki wystąpił w Komornikach i staramy się mu zaradzić - tłumaczy Tomasz Trawiński, zastępca komendanta miejskiego policji w Poznaniu. - Z funkcjonariuszami i panią komendant spotkał się, w obecności związkowców, szef komendy. Na osiągnięcie porozumienia dajemy sobie czas do końca grudnia.

  - Policjanci oczekują na zmianę postępowania pani komendant, liczą, że zostaną poważnie potraktowani - mówi Jerzy W. Związkowcy, ponieważ w Komornikach utworzone zostało koło NSZZ Policjantów, na bieżąco monitorują teraz sytuację w komisariacie. Jak mówią, zauważyli już pewną poprawę i liczą, że ten trend się utrzyma.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A pod rządami kobiet miało być tak pieknie

  bubu (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 8

  A feministki twierdzą, że jeśli na kierowniczych stanowiskach będzie więcej kobiet to świat będzie piękniejszy. Jakże płonne ich nadzieje.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo