Czerwonak: Premier Tusk napisał do stulatki

  Czerwonak: Premier Tusk napisał do stulatki

  Bogna Kisiel

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Pani Jadwiga Grygiel, mieszkanka Potasz ukończyła 100 lat. Z tej okazji przygotowano urodzinowe przyjęcie, w którym wzięła udział rodzina jubilatki.
  Na uroczystość zaproszono także Eugeniusza Chałupniczaka, zastępcę wójta gminy Czerwonak, który wręczył pani Jadwidze kwiaty i upominek oraz przekazał specjalny list gratulacyjny od premiera Donalda Tuska.

  Jednym z prezentów, które otrzymała od najbliższych był haftowany obrus, na którym przedstawiono drzewo genealogiczne rodziny Grygiel. Pani Jadwiga urodziła się w Rusku koło Jarocina.

  Od 1971 roku jest mieszkanką powiatu poznańskiego. Wtedy to osiedliła się na terenie gminy Czerwonak.

  Jadwiga Grygiel miała trójkę dzieci. Doczekała się siedmiu wnucząt, siedemnastu prawnucząt i trzech praprawnucząt. Zajmowała się prowadzeniem domu i opieką nad dziećmi. Przeżyła dwie wojny, ale jak twierdzi, los oszczędził jej większych nieszczęść i chorób. Nadal cieszy się dobrym zdrowiem. Jest sprawna fizycznie, porusza się o własnych siłach, a w pogodne, jesienne dni chętnie chodzi na spacery.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo