Murowana Goślina: Na przerwie podpalił koledze włosy

  Murowana Goślina: Na przerwie podpalił koledze włosy

  Agnieszka Smogulecka

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Sąd rodzinny zajmie się sprawą 15-letniego chłopca, który w jednej ze szkół na terenie gminy Murowana Goślina podpalił włosy koledze.
  Do incydentu doszło pod koniec września, w czasie przerwy między lekcjami. Piętnastolatek bawił się dezodorantem i zapalniczką. Nie wiadomo jeszcze dlaczego - dla żartu, z głupoty, celowo czy przez przypadek - podpalił włosy na karku innego ucznia. Wiele jednak wskazuje na to, że nie chciał zrobić koledze krzywdy.

  Pomoc była natychmiastowa. Kark chłopca - jak informuje policja - opatrzyła szkolna pielęgniarka. Na szczęście, żadnych poważnych obrażeń nie było i chłopak mógł brać udział w zajęciach.

  Matka chłopca, któremu podpalono włosy, zgłosiła sprawę policji. Funkcjonariusze wysłuchali zeznań i skierowali dziecko do Zakładu Medycyny Sądowej (obrażenia musi ocenić biegły). Przesłuchani zostali także pracownicy szkoły oraz świadkowie zajścia.

  Na niebezpieczny wypadek zareagowała też szkoła. Przeprowadzono spotkanie z uczniami, podczas którego przypominano zasady bezpieczeństwa i mówiono o konsekwencjach nieodpowiedzialnego zachowania.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo