Inwestycje: Trasa PST zostanie wydłużona do Dworca...

  Inwestycje: Trasa PST zostanie wydłużona do Dworca Zachodniego

  BOK

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Spółka Infrastruktura Euro Poznań 2012 podpisała dzisiaj umowę z firmą, która wykona projekt wydłużenia trasy PST do Dworca Zachodniego.
  Spółka odpowiada także za budowę trasy tramwajowej z os. Lecha na Franowo; przebudowę Grunwaldzkiej na odcinku od Smoluchowskiego do Malwowej oraz przebudowę infrastruktury transportu publicznego w związku z Euro 2012.

  - W tym przypadku inwestycja obejmuje przebudowę ronda Jana Nowaka Jeziorańskiego, ulic rozchodzących się z ronda oraz 20 km tras tramwajowych w tym rejonie - wyjaśnia Krystyna Rakowska, wiceprezes spółki Infrastruktura Euro Poznań 2012. - Przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej został rozstrzygnięty. Czekamy na ewentualne protesty. Jeśli ich nie będzie, prawdopodobnie w przyszłym tygodniu podpiszemy kolejną umowę.

  Rozstrzygnięto także przetargi na wykonawcę projektów przebudowy Grunwaldzkiej i budowę trasy na Franowo. Także tutaj w najbliższym czasie powinny być podpisane umowy. Wkrótce spółka wyłoni inżynierów kontraktów tych czterech inwestycji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo