Os. Nadolnik: Nie ma dojazdu do parkingu

  Os. Nadolnik: Nie ma dojazdu do parkingu

  Natalia Adamska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Osiedle Nadolnik znajduje się na peryferiach Poznania. Od lat jest tam parking, z którego… nikt nie może korzystać. Mieszkańcy skarżą się też, że podczas budowania osiedla zniszczona została droga, która powstała wiele lat temu dla matek z wózkami.

  Parking wybudowany został około 5 lat temu, do tej pory nie zaparkował tam żaden samochód, bo nie ma do niego dojazdu. - Jest bezodpływowy, zamienia się w staw gdy są deszczowe dni - mówi jeden z mieszkańców os. Nadolnik.

  Feralne miejsce ma zostać wyremontowane. - W połowie października zostanie dobudowany dojazd. W planach jest również oświetlenie parkingu-- mówi Magdalena Gościńska z Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych.

  Poważnym problemem jest również brak drogi, która została zniszczona przez ciężarówki. ZKZL obiecał naprawienie szkód. Niestety na obietnicach się skończyło, bo budowa nowego osiedla jeszcze trochę potrwa. - Dopiero po skończeniu prac będzie można wziąć się za utwardzanie szosy - dodaje Magdalena Gościńska.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo