Roboty drogowe: Ulica Dolna Wilda z utrudnieniami

  Roboty drogowe: Ulica Dolna Wilda z utrudnieniami

  Zdjęcie autora materiału

  Głos Wielkopolski

  W najbliższych dniach wystąpią utrudnienia z przejazdem na ulicy Dolna Wilda w rejonie skrzyżowania z ulicą Piastowską. W piątek i sobotę w tym miejscu prowadzone będą roboty drogowe. Utrudnienia wynikają z konieczności wykonania regulacji wysokościowej wpustu ulicznego wraz z wymianą studni osadnikowej.

  Natomiast w czwartek drogowcy wykonają regulację wysokościową włazu kanalizacji deszczowej na ulicy Dolna Wilda przed ulicą Łęgi Dębińskie. Prace będą prowadzone pod ruchem, jednak w rejonie robót wystąpią zwężenia jezdni.
  Ponadto na ulicy Szylinga rozpoczyna się remont chodnika. Roboty będą prowadzone na odcinku od ulicy Bukowskiej do ulicy Grunwaldzkiej.
  Prace drogowe rozpoczną się w sobotę i potrwają do końca października. Mogą występować utrudnienia w ruchu, które polegać będą na zwężeniach jezdni w rejonie prowadzonych prac drogowych.
  Jeszcze dzisiaj zamknięta dla ruchu samochodowego będzie ulica Działowa, gdzie od piątku drogowcy sfrezują zniszczoną nawierzchnię jezdni. Potem zostanie ułożona nowa nawierzchnia.
  Dzisiaj rozpoczęła się z kolei przebudowa skrzyżowania ulic Wojskowej i Grunwaldzkiej. Na razie prowadzone są prace rozbiórkowe oraz wywożony jest gruz.
  Ulice są na razie przejezdne, ale później może być zamknięty dla ruchu jeden pas jezdni. Roboty na torowisku będą wykonywane wyłącznie w nocy. Przebudowa skrzyżowania ulic Wojskowej i Grunwaldzkiej potrwa do końca listopada.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo