Kulomiot Tomasz Majewski ambasadorem akcji "Szkoła bez...

  Kulomiot Tomasz Majewski ambasadorem akcji "Szkoła bez przemocy"

  IAR

  Aktualności

  Aktualizacja:

  Aktualności

  Mistrz olimpijski w pchnięciu kulą został ambasadorem akcji "Szkoła bez przemocy", której organizatorem jest Grupa Wydawnicza Polskapresse. Tomasz Majewski powiedział w "Sygnałach Dnia", że jego misją będzie zachęcanie młodych ludzi do aktywnego spędzania czasu, co ma być przeciwwagą dla wyładowywania agresji.
  Gość Polskiego Radia podkreślił, że każdy człowiek powinien odkryć w sobie jakąś pasję. W jego opinii najtrudniejszym etapem dla młodych ludzi jest właśnie odkrycie w sobie fascynacji. Złoty medalista z Pekinu uważa, że aktywność fizyczna jest bardzo dobrą alternatywą dla przemocy, która jest coraz powszechniejsza w polskich szkołach.

  Tomasz Majewski powiedział, że sport jest dla niego najważniejszy. Uważa, że dobrze wybrał swoją drogę życiową - choć, jak przyznaje, ma dystans do sportu, który już uprawia od 13 lat. Podkreślił również, że jego sukcesy zbiegły się z pasmem powodzenia polskiej lekkoatletyki. Jednak, jak podkreślił, aby zwiększyć szanse naszych sportowców pilnie potrzebny jest stadion przeznaczony na dyscypliny "królowej sportu".

  Mistrz olimpijski zapowiedział również, że w tym sezonie będzie starał się przekroczyć w rzucie kulą linię 22 metrów.

  Grupa Wydawnicza Polskapresse jest organizatorem akcji "Szkoły bez przemocy".

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo