Libicki zostawił PiS na lodzie

  Libicki zostawił PiS na lodzie

  Tomasz Cylka

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Ilu ma członków PiS w okręgu poznańskim? Kto płaci regularnie składki? Ile partia wydawała pieniędzy na wynajem sal na spotkania wyborcze?
  Te i inne pytania pozostaną dziś bez odpowiedzi, bo po odejściu z partii posła Jana Filipa Libickiego, szefa poznańskiego okręgu PiS, nikt nie wie, gdzie podziała się pełna dokumentacja partyjna.

  - Były prezes nie przekazał papierów z danymi swoim następcom. Trudno w jakikolwiek sposób przygotowywać się do przyszłorocznych wyborów samorządowych, kiedy nie wiemy, ilu nas jest i na kogo możemy liczyć w kampanii.
  Poznański PiS zawsze był słaby, ale teraz jest w totalnej rozsypce. Nie mamy żadnych papierów, a przecież tam były ważne dane osobowe i finansowe - mówi jeden z naszych informatorów, członków PiS.

  Poseł Jan Filip Libicki odszedł z partii razem ze swoimi przyjaciółmi w kwietniu tego roku. Wtedy to problemy lustracyjne eurodeputowanego Marcina Libickiego sprawiły, że ten nie dostał pierwszego miejsca na liście PiS do Parlamentu Europejskiego. Ugrupowanie straciło znane twarze, ale były szef powinien w terminie "niezwłocznym" przekazać swoim następcom wszystkie partyjne dokumenty.

  Według naszych informatorów do dziś tego nie zrobił. Obecni działacze nie wiedzą, jaki jest stan osobowy i finansowy partii w regionie. Dlaczego Jan Filip Libicki nie przekazał dokumentacji? Poseł odmówił komentarza. - To nieprawda - oznajmił tylko i przerwał połączenie.

  Więcej w dzisiejszym wydaniu Polska Głos Wielkopolski, lub www.prasa24.pl

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  De-struktor

  Zadowolony (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

  No Panie Libicki! Tak Trzymac! Koniec PiS-u bliski a Pan jeszcze ten koniec przybliza. Oby tak dalej...

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  bez tematu

  ktoss (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 5

  Ciekaw jestem co sie dzieje z dokumentami z TBS Nasz Dom.PiS w Poznaniu nie będzie mocny dopóki ich ludzie będą w poznańskim PiS i go osłabiają np to co sie działo z panem Górskim w czasie kampani...rozwiń całość

  Ciekaw jestem co sie dzieje z dokumentami z TBS Nasz Dom.PiS w Poznaniu nie będzie mocny dopóki ich ludzie będą w poznańskim PiS i go osłabiają np to co sie działo z panem Górskim w czasie kampani do europarlamentu. Ciekaw jestem czy coś się wreście zmieni.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  a bo to

  memory (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

  A bo to pierwszy raz Libickim giną dokumenty?
  W Ich TBS Nasz Dom też zginęły dokumenty finansowe... pamiętacie ?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  libiccy

  Widukind (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

  to nazwisko przynosi Poznaniowi wstyd - zreszta nie tylko to.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo