Bajka z morałem

  Bajka z morałem

  Marek Lubawiński

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Ach, jacy biedni ci poznaniacy. I tacy niezaradni. A na dodatek stolica Wielkopolski to sportowe wręcz średniowiecze, bo mistrzyni świata pod mostem swą wielka formę wykuwać musi.
  Niby wszyscy się litują, ale w każdej wypowiedzi nie brakuje ironii. Bo z Poznania do Warszawy, tak jak do Berlina, tylko 300 kilometrów, a proszę jaka różnica cywilizacyjna. No, z Berlinem to może trochę prawdy jest, ale z Warszawą? Kompleksów żadnych.

  Wszyscy prześmiewcy, z ulubionym ministrem moim, Mirosławem Drzewieckim, ani przez chwilę się nie zająknęli, że Anicie Włodarczyk i jej trenerowi Czesławowi Cybulskiemu, ćwiczyć pod mostem było po prostu wygodnie. Cybulski, powiedział wczoraj na naszych łamach: - Pod poznańskimi mostami trenuję już 40 lat.

  W Polskę poszedł ładny obrazek o Kopciuszku, który jak bajkę opowiadać można. A jaki morał? W Poznaniu to mistrzynię i rekordzistkę świata pod mostem wychować można. Bo przede wszystkim liczy się praca.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  p. Marek

  Widukind (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 15

  Panie Marku ! I Panu i mnie jako Poznaniakom po prostu nie wypada epatować sie Azjatami z Warszawy. i niech tak zostanie. Pozdrawiam. Widukind z Poznania.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo