Leszno: Powiat wyposaża dzielnicowych w nowy sprzęt

  Leszno: Powiat wyposaża dzielnicowych w nowy sprzęt

  Karolina Sternal

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Rewiry dzielnicowych w Osiecznej, Krzemieniewie, Lipnie i Święciechowie otrzymują właśnie nowy sprzęt. Fundatorem jest Starostwo Powiatowe w Lesznie.
  Tym razem do jednostek trafiają głównie komputery osobiste, aparaty fotograficzne, sprzęt łączności oraz drobne przedmioty, którymi posługują się funkcjonariusze w codziennej pracy, jak np. latarki. W poprzednich latach pomoc samorządów dotyczyła głównie współfinansowania zakupu nowych radiowozów, czy łodzi służących do patrolowania jezior, których w powiecie leszczyńskim jest kilka.

  - Tego typu wsparcie ze strony samorządów jest dla nas bardzo cenne. Od kilku lat staramy się, aby warunki pracy i wyposażenie rewirów dzielnicowych były coraz lepsze - zaznacza mł. insp. Henryk Kasiński, komendant powiatowy policji w Lesznie. Zadowoleni z daru starostwa są także sami funkcjonariusze.

  - To ważne, abyśmy mieli nowy sprzęt - podkreśla mł. asp. Dariusz Dwornik, kierownik rewiru w Osiecznej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo