SQ na Malcie: Zarapuj i tańcz

  SQ na Malcie: Zarapuj i tańcz

  Jacek Sobczyński

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W sobotę na Polanie Piknikowej Malty rusza cykl imprez, organizowanych przez SQ. Na początek zagra wokalista Blenders, MC Glennskii.
  Do tej pory letnie imprezy pod gołym niebem, organizowane pod auspicjami SQ, kojarzyliśmy raczej z Dziedzińcem Zamkowym. Podczas tegorocznych wakacji poznańscy klubowicze będą bawić się jednak nie tam, lecz na polu piknikowym Malty. Impreza otwierająca cykl "SQ na Malcie" odbędzie się jutro.

  Na przywitanie klubowego lata na Malcie zagrają rodzimi, house'owi didżeje Base, Conradq, Juniore i Mikita.
  Gwiazdą wieczoru będzie MC Glennskii - Amerykanin, od niespełna dwudziestu lat zamieszkały w Polsce. Charakterystyczny rap Glenna Meyera (bo tak brzmi prawdziwe nazwisko artysty) znamy z piosenek jego macierzystej formacji Blenders. Tym razem wiecznie uśmiechnięty Glennskii zarapuje na żywo do utworów miksowanych przez didżeja Base.

  Podczas kolejnych odsłon cyklu dla poznańskich słuchaczy zagrają artyści zagraniczni. Za dwa tygodnie, 25 lipca, z pełnym słonecznej energii house'owym setem pojawią się muzycy kolektywu Hed Kandi. 31 lipca didżejskimi umiejętnościami popiszą się artyści z formacji Kosheen, z kolei zagraniczna gwiazda imprezy, odbywającej się 14 sierpnia pod hasłem Import!, nie jest jeszcze znana.

  SQ na Malcie
  Pole Piknikowe na Malcie, ul. Wiankowa
  sobota 11.07, godzina 22
  wstęp wolny


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo