Na żywo: Pogoda z Piły w TVN 24 i TVN Meteo

  Na żywo: Pogoda z Piły w TVN 24 i TVN Meteo

  Ewa Auer

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Już w najbliższy weekend widzowie TVN 24 i TVN Meteo będą mogli oglądać relacje z Piły na żywo. W sumie przez trzy dni, od piątku do niedzieli, na antenie obu stacji Piła będzie gościć aż 135 minut. Przewidziano łącznie 27 wejść, 4 w stacji TVN 24 i pięć w TVN Meteo, każdego dnia. Gospodarzem programu będzie Tomasz Wasilewski, prezenter pogody w stacji TVN, bo relacje z Piły dotyczyć będą właśnie pogody.

  Przy okazji jednak zostaną zaprezentowane walory turystyczne miasta, ekipa telewizyjna będzie gościć w czterech różnych miejscach: na ul. Śródmiejskiej, w rezerwacie Kuźnik, nad zalewem Koszyckim i w ośrodku Płotki. Nie wiadomo jednak, kiedy i w jakim miejscu ekipa telewizyjna będzie.
  - To już stacja o tym decyduje, pewnie wszystko będzie też zależeć od pogody - powiedziała Joanna Winiarska, z wydziału promocji urzędu miasta w Pile.

  Wiadomo jednak, kiedy będą wejścia z Piły na żywo. Na przykład na antenie TVN 24 zaczynają się one w piątek o 11.20, następne jest o 11.50, kolejne o 12.50 i ostatnie tego dnia o 13.50.

  Podczas wejść na antenę będzie również prezentowany spot reklamowy o szlakach turystycznych rowerowych i kajakowych przygotowany przez wydział promocji.

  - To krótka reklama, która ma zachęcić turystów do odwiedzenia naszego miasta - dodała Joanna Winiarska.

  Promocja w telewizji nie jest darmowa. Za całość urząd miasta zapłaci 30,5 tys. zł, w tym jednak dostał 30 minut gratis.
  Wypada dodać, że to nie pierwsze tego typu przedsięwzięcie promocyjne miasta. W ubiegłym roku , w sierpniu na bulwarach Gwdy gościła ekipa TVP1 z programu ,,Kawa czy herbata''. Miasto promowało się wtedy wspólnie z powiatem.

  - Teraz będzie to coś zupełnie innego. Na pewno nie zamierzam promować się w tym programie, bo się w nim po prostu nie pokażę. Chcemy, żeby Piła zaistniała w świadomości Polaków. Jeśli ktoś sobie o niej przypomni nawet za dwa lata i do nas przyjedzie , to będzie to sukces - wyjaśnia Zbigniew Kosmatka, prezydent Piły.

  Nie sposób jednak dociec, czy ubiegłoroczny program w telewizji ściągnął do Piły dodatkowych turystów.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo