Ostrów: Wielkopolska jakość dla MZO

  Ostrów: Wielkopolska jakość dla MZO

  BIN

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Ostrowski Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO uhonorowany został Certyfikatem Znaku Wielkopolska Jakość. To część Europejskiego Systemu Zapewnienia Jakości. Znak dowodzi, że firma na każdym etapie swej działalności kieruje się zarządzaniem przez jakość. Wyróżnienie odebrał w Poznaniu prezes spółki Andrzej Strykowski.


  - Certyfikat to wyróżnienie dla wszystkich pracowników, dla tych, dla których gospodarka odpadami i ochrona środowiska to nie tylko praca, ale także ważny wyznacznik codziennego postępowania - stwierdził Andrzej Strykowski.

  Wielkopolska Jakość to znak z kilkunastoletnią tradycją. Dla ostrowskiego MZO to potwierdzenie wysokiej kultury organizacyjnej oraz zarządzania zgodnego z europejskimi standardami.

  - Specjaliści z przyznającego certyfikat Wielkopolskiego Instytutu Jakości szczególnie wysoko ocenili model zarządzania spółką oraz kontakty z klientami i działalność edukacyjną - mówi Stanisław Krakowski, zastępca prezydenta Ostrowa.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo