Stara Drukarnia: Pierwszy tydzień IX edycji MUZYKI ŚWIATA

  Stara Drukarnia: Pierwszy tydzień IX edycji MUZYKI ŚWIATA

  Zdjęcie autora materiału

  Głos Wielkopolski

  Poznańska scena niezależna pod patronatem miasta Poznania i stowarzyszenia City Inside Art zapraszają w lipcu do Starej Drukarni na wakacyjne cykle Muzyka Świata i Art Attack.


  Poznańskie alternatywne środowisko artystyczne da kolejny dowód swojego twórczego potencjału, animując w lipcu wnętrza i dziedziniec Starej Drukarni. Będzie więc to miejsce prezentacji rozmaitych dziedzin sztuki: videoartu, graffiti, obrazu, fotografii, oraz niezależnej, oryginalnej muzyki, w które włączą się zarówno Poznańscy artyści, rezydenci Drukarni , jak zaproszeni przez nich goście z całej Polski.


  Podczas wszystkich wydarzeń w Starej Drukarni będziemy świadkami nie tylko wernisaży, ale też będziemy mogli obejrzeć obrazy i podglądać artystów tworzących "na żywo", do tego usłyszmy live act’y, podczas których muzyka elektroniczna zespoli się z żywymi instrumentami.
  Za dnia będziemy uczestniczyć w działaniach z dziedziny sztuk wizualnych, oraz warsztatach muzycznych Muzyki Świata natomiast późnym wieczorem będą odbywać się niepowtarzalne, oryginalne imprezy.

  Od poniedziałku do czwartku uczestniczyć będziemy w 9. już edycji Muzyki Świata, w weekendy zderzymy się z Art Attack, nową sytuacją na poznańskiej arenie kultury.

  Głównym atutem poszczególnych wydarzeń będzie możliwość podglądania artystów podczas tworzenia i, dosłownie, otoczenie się sztuką, zarówno pod względem różnorodności jak i liczby rozmaitych zjawisk artystycznych. Podobnie jak w przypadku projektu KontenerArt będzie to wyjątkowa okazja, by poznać zjawiska, z które na co dzień wydają się nam obce. Uczestnicy i obserwatorzy wydarzeń w Starej Drukarni zaproszeni zostaną też na przekąski i napoje do restauracji SomePlace Else w hotelu Sheraton.

  Do uczestnictwa w warsztatach i koncertach Muzyki Świata i poszczególnych inicjatywach Art Attack zaproszeni są wszyscy chcący po raz kolejny, lub po raz pierwszy wejść w kontakt ze sztuką i dobrze się bawić

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo