Muzyka: Cytadela pod napięciem

  Muzyka: Cytadela pod napięciem

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Za niespełna dwa miesiące poznańska Cytadela zaroi się od dziesiątek tysięcy fanów Radiohead, którzy właśnie w tym miejscu zagrają swój jedyny polski koncert. O tym, jak to ulubione przez poznańskich spacerowiczów miejsce nadaje się do muzycznej zabawy, możemy przekonać się już w ten weekend podczas pierwszej edycji festiwalu muzyki elektronicznej We Have Sound. Co ciekawe, impreza odbędzie się w zapomnianym przez artystów amfiteatrze.
  Organizatorzy imprezy stawiają przede wszystkim na brzmienia z pogranicza house'u i electro. Ciekawie zapowiadają się koncerty francuskiego didżeja Golden Buga oraz amerykańskiego producenta Snaxa. Obu swego czasu została przylepiona metka scenicznych wariatów o niesamowitej charyzmie. Innymi zagranicznymi artystami na festiwalu będą Seelenluft, Ninca Lecce oraz Dutch Rhythm Combo.

  Polskę na We Have Sound reprezentować będą chilloutowy projekt Loco Star, łódzka electropopowa formacja Kamp!, poznański awangardowy twór-ca, ukrywający się pod niewątpliwie tajemniczym pseudonimem Adre'N'Alin oraz didżejskie składy: V/A Team, Eltron John, Kukabara Sound-system i Holly Kitty.  We Have Sound Festival
  Park Cytadela - Amfiteatr
  piątek-sobota 26-27.06, godzina 18
  bilety: 40, 60 zł

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo