Poznań: Molestował 12-letnią wychowankę?

  Źródło: KWP

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Policjanci z Nowego Miasta zatrzymali wczoraj w Poznaniu 33 letniego mężczyznę, podejrzanego o molestowanie seksualne 12 letniej dziewczynki. Funkcjonariusze wyjaśniali sprawę przez kilka miesięcy, a sygnał o historii dziewczynki odebrali od opiekunów z placówki, do której trafiła. Zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.
  Funkcjonariusze na początku roku zostali powiadomieni przez wychowawców jednego z ośrodków wychowawczych w Poznaniu o podejrzeniu dopuszczenia się molestowania seksualnego wobec 12 letniej ich wychowanki przez jej 33 letniego mężczyznę.

  Dziewczynka w ubiegłym roku przebywała w rodzinie zastępczej, z której uciekła i obecnie mieszkała w ośrodku wychowawczym. Przebywając tam opowiedziała o swoich traumatycznych przeżyciach.

  Policjanci i Prokurator złożyli wniosek o przesłuchanie 12-sto latki przez biegłego psychologa. Zebrane dowody potwierdziły,że dziewczynka mówiła prawdę.

  Wczoraj w Poznaniu funkcjonariusze zatrzymali 33 letniego mężczyznę, podejrzanego o molestowanie seksualne małoletniej. Usłyszał on zarzut doprowadzenia małoletniej poniżej 15 roku życia do poddania się innym czynnościom seksualnym". Grozi mu do 10 lat więzienia

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo