Koło: Złodziej damskich torebek zatrzymany w pościgu

  Koło: Złodziej damskich torebek zatrzymany w pościgu

  Izabela A. Kolasińska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Karkołomnym pościgiem ze skokami przez płoty i krzaki zakończyła się interwencja policyjnego patrolu z Koła, który zauważył jak przy jednym z marketów złodziej ukradł 46-letniej kobiecie torbę z wózka z zakupami.
  Pościgiem ze skokami przez płoty i krzaki zakończyła się interwencja policyjnego patrolu z Koła, który zauważył jak przy jednym z marketów złodziej ukradł 46-letniej kobiecie torbę z wózka z zakupami.

  Do incydentu doszło wieczorem przed Kauflandem przy ul. Kolejowej. Na szczęście nieopodal przejeżdżał policyjny radiowóz. Funkcjonariusze pobiegli za złodziejem. Po krótkim pościgu schwytali go i zwrócili torebkę właścicielce.

  Podczas przesłuchań okazało się, że 19-letni chłopak ma na swoim koncie więcej takich wyczynów. W ciągu miesiąca nastolatek ukradł aż pięć torebek. Swoje łupy ukrywał w różnych dziwnych miejscach. Policjanci znaleźli torby w lesie w Gozdowie, w betonowej studzience koło dworca kolejowego oraz w ruinach zamku.

  Wyjaśniono w ten sposób niedawne kradzieże w kolskim szpitalu, w gabinecie stomatologicznym przy ul. Opałki, czy przy ul. PCK. Większość z okradzionych kobiet odzyskała swoje rzeczy i dokumenty. Chłopak przyznał się również do dwóch kradzieży sklepowych oraz do dwóch niezapłaconych tankowań na stacji paliw pod Kołem, gdzie podjeżdżał pożyczonym autem.

  Zatrzymany 19-latek pochodzi z Koła, ale nie ma stałego miejsca zamieszkania. Wcześniej był już karany za włamania, kradzieże, oszustwa oraz rozbój.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo