Sport

    Kto? Z kim? Gdzie? Sportowy weekend w Wielkopolsce

    Kto? Z kim? Gdzie? Sportowy weekend w Wielkopolsce

    JAC

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    PIŁKA NOŻNA
    Lech Poznań - Cracovia Kraków, ekstraklasa, sobota, godz. 17, stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.

    Warta Poznań - GKP Gorzów, I liga, sobota, godz. 17, stadion przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.

    Tur Turek - GKS Jastrzębie, I liga, sobota, godz. 17, stadion przy ul. Sportowej w Turku.

    Nielba Wągrowiec - Elana Toruń, II liga, niedziela, godz. 16, stadion przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.

    Górnik Avans Konin - Mień Lipno, III liga, sobota, godz. 17, stadion przy ul. Podwale w Koninie.

    Polonia Leszno - Lech Rypin, III liga, sobota, godz. 17, stadion przy ul. Strzeleckiej w Lesznie.

    Sparta Oborniki - LKS Czarnylas, III liga, sobota, godz. 17, stadion przy ul. Objezierskiej w Obornikach.

    Polonia Nowy Tomyśl - Unia Swarzędz, III liga, sobota, godz. 17, stadion przy placu Chopina w Nowym Tomyślu.

    Turniej dwójek piłkarskich Duofootball90minut.org Cup, sobota - godz. 9, niedziela - godz. 10, stadion przy ul. No-wej w Tarnowie Podgórnym.

    Turniej z okazji Dnia Dziecka na boisku TPS Winogrady, niedziela, godz. 10; godz. 16 (mecz młodzików TPS z młodzikami Sportingu Lizbona), godz. 14.30 (mecz oldboyów TPS z działaczami SM Winogrady), boisko na os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu.

    Mecz młodzików Akademii Piłkarskiej Remes z młodzikami Sportingu Lizbona, sobota, godz. 11, stadion przy ul. Parkowej w Opalenicy.

    HOKEJ NA TRAWIE
    Grunwald Poznań - Pocztowiec Poznań, spotkania finałowe o mistrzostwo Polski seniorów, piątek - godz. 17, stadion przy ul. Promienistej; sobota - godz. 14, stadion przy ul. Przystań 1; ewentualnie niedziela - godz. 12, stadion przy ul. Promienistej w Poznaniu.

    AZS AWF Poznań - Pomorzanin Toruń, drugi mecz o brązowy medal mistrzostw Polski seniorów, sobota, godz. 16, stadion AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

    Start Gniezno - LKS Gąsawa, mecze o 5. miejsce MP seniorów, piątek - godz. 17; ewentualnie niedziela - godz. 11, stadion przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.

    ŻUŻEL
    PSŻ Poznań - Start Gniezno, I liga, niedziela, godz. 17, stadion przy ul. Warmińskiej na Golęcinie w Poznaniu.

    Speedway Polonia Piła - KSM Krosno, II liga, niedziela, godz.16, stadion przy ul. Bydgoskiej w Pile.

    WYŚCIGI SAMOCHODOWE
    Runda wyścigowych samochodowych mistrzostw Polski, runda mistrzostw Strefy Europy Centralnej FIA-CEZ oraz 2. runda KIA Lotos Cup, sobota, godz. 9.30 - wyścigi finałowe, godz. 16.30 - wyścig długodystansowy; niedziela, godz. 10.10 - wyścigi finałowe, Tor Poznań - Automobilklub Wielkopolski przy ul. Wyścigowej w Przeźmierowie.

    1 »

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Jagiellonia Białystok Live 18 36 11 3 4 32-16
    2 Lechia Gdańsk Live 18 36 11 3 4 28-22
    3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 18 30 9 3 6 22-23
    4 Legia Warszawa Live 18 29 8 5 5 33-21
    5 Lech Poznań Live 18 28 8 4 6 27-18
    6 Zagłębie Lubin Live 18 27 7 6 5 25-20
    7 Pogoń Szczecin Live 18 25 6 7 5 30-24
    8 Wisła Kraków Live 18 24 7 3 8 29-33
    9 Korona Kielce Live 18 23 7 2 9 25-37
    10 Śląsk Wrocław Live 18 22 5 7 6 20-24
    11 Piast Gliwice Live 18 22 5 7 6 19-26
    12 Arka Gdynia Live 17 20 5 5 7 18-23
    13 Cracovia Live 18 19 4 7 7 27-25
    14 Wisła Płock Live 18 18 4 6 8 19-23
    15 Ruch Chorzów Live 17 17 5 2 10 23-31
    16 Górnik Łęczna Live 18 15 3 6 9 18-29