Wielkopolska: Święty Mikołaj spełni marzenia

  Wielkopolska: Święty Mikołaj spełni marzenia

  KAS

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Ponad 44 tys. złotych dostaną rodzinne domy dziecka i rodziny zastępcze z Wielkopolski nagrodzone w konkursie Fundacji św. Mikołaja.
  Wśród projektów przeznaczonych dla rodzinnych domów dziecka najwyżej została oceniona propozycja Rodzinnego Domu Dziecka nr 1 w Poznaniu pt.: "Rozwijamy skrzydła. Część II". Placówka otrzyma ponad 7 tys. zł dofinansowania.

  - Dzięki tym pieniądzom dzieci będa mogły uczyć się angielskiego i chodzić na zajęcia taneczne - powiedziała Barbara Napierała, zajmująca się w Rodzinnym Domu Dziecka 9 dzieci, w tym dwojgiem swoich biologicznych. - Zamierzamy też kupić gitarę i opłacić lekcje gry jednego z chłopców.
  Barbara Napierała projekty wysyła co roku i tylko raz zdarzyło się jej nie dostać dofinansowania.

  - Mam za każdym razem ogromną satysfakcję, że nasz projekt wygrał - mówi.
  Do konkursu zorganizowanego w ramach kampanii "Grunt to rodzina" zgłoszono 13 projektów z Wielkopolski. Dofinansowanie z Funduszu Edukacyjnego stworzonego specjalnie na ten cel otrzyma 6 z nich. Projekty będą realizowane od 1 lipca 2009 do 20 czerwca 2010 roku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo