Licheń: Premier Donald Tusk u sołtysów

  Licheń: Premier Donald Tusk u sołtysów

  AK

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Premier Donald Tusk spotka się w niedzielę 31 maja w Licheniu z uczestnikami XVII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Sołtysów i Środowisk Wiejskich.
  Otwarte spotkanie z premierem rozpocznie się o godz. 9.30 na placu przed nową dzwonnicą. W południe mszę św. w bazylice odprawi dla środowisk wiejskich biskup włocławski Wiesław Mering. Po mszy tradycyjnie zostaną złożone kwiaty na grobie biskupa Romana Andrzejewskiego - zmarłego przed kilku laty krajowego duszpasterza rolników.

  Dzień wcześniej, 30 maja, w Domu Pielgrzyma Arka odbędzie się II Seminarium i wystawa "Odnowa wsi wielkopolskiej". Jego uczestnicy będą dyskutowali między innymi o możliwościach wykorzystania środków unijnych na obszarach wiejskich, a także o perspektywach rozwoju polskiej wsi i odnowie moralnej wsi w nauczaniu Jana Pawła II. Początek o godz. 14.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo