Kabaret: Śmieszni goście

  Kabaret: Śmieszni goście

  KOSTA

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Zjawiają się na krótko - średnio na dwie, trzy godziny. Czy coś pozostaje po ich wizytach? To zależy. Jeśli naszymi gośćmi są takie postaci jak Magda Umer, Andrzej Poniedzielski i Jacek Fedorowicz, to zapamiętujemy ich na długo...
  W spektaklu "Chliop Hop", jaki obejrzymy w poniedziałkowy wieczór w Teatrze Wielkim, Magda Umer zachwyca interpretacją piosenek, Andrzej Poniedzielski - przewrotnym poczuciem humoru. We wspólnym spektaklu pojawiają się też utwory Magdy Czapińskiej, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego i Andrzeja Poniedzielskiego oraz pastisze światowych przebojów, między innymi "Dance me to the end of love" Leonarda Cohena.

  Jacek Fedorowicz będzie natomiast gościem Zenona Laskowika. Lider Kabareciarni zatęsknił tym razem za dialogiem... na komisariacie.
  - Po trzydziestu latach po raz pierwszy wystąpię w nie swoim tekście i w roli "charakterystycznej". Tekst jest bardzo śmieszny, ale czy publiczność zaakceptuje w tym mnie? - zapowiada Jacek Fedorowicz. W jakie role wcielą się żyjące legendy polskiego kabaretu - jeszcze nie wiadomo. Pewne jest namtomaist, że cały spektakl "Co się dzieje, co się dzieje" rozbawi każdego.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo