Nic, tylko do polityki

  Nic, tylko do polityki

  Stefan Drajewski

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Nikt nie lubi, kiedy ktoś obcy zagląda mu do portfela. Politycy i ludzie pełniący funkcje publiczne muszą się liczyć, że wyborcy będą im zaglądać do przysłowiowej kieszeni.
  I my im zajrzeliśmy. Najlepiej mają się wielkopolscy senatorowie. Dziwne, bo Senat to takie miejsce spokojne, sprzyjające refleksji zdawałoby się, a nie bogaceniu. Już się boję, jak mój redakcyjny kolega podsumuje posłów, bo w Sejmie dynamika zdarzeń, jest nieporównywalna. A więc i zasobność powinna być, na logikę biorąc, jeszcze większa.

  Na biedę nie mogą się uskarżać politycy niższego szczebla: prezydenci wielkopolskich miast. Mają wysokie zarobki, domy, jeżdżą dobrymi samochodami. I tak powinno być, przecież stanowią swego rodzaju wizytówkę miast, którymi zarządzają. Pójdę dalej. Nie muszą się dorabiać. Skoro są zamożni, to i mniej pokus w nich siedzi. A jeśli ty obywatelu im zazdrościsz, spróbuj szczęścia w polityce. Zapisz się do partii, daj się poznać, aby społeczeństwo ciebie właśnie wybrało. A wtedy przekonasz się, że nic, tylko do polityki.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  cisza przed wyborami

  joł (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 13

  Zadziwiająca cisza przed burzą wyborczą...

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo