Wielkie przestawianie dysz

  Wielkie przestawianie dysz

  Paweł Mikos

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Dziś rozpocznie się wielkie przestawianie dysz w urządzeniach gazowych w prawobrzeżnym Poznaniu. Akcja potrwa aż do września i obejmie swoim zasięgiem nie tylko stolicę Wielkopolski, ale też kilka podpoznańskich gmin.
  Wymiana dysz jest konieczna, gdyż w tym roku cały Poznań będzie zasilany wyłącznie gazem wysokometanowym (obecnie nasze miasto jest jedynym w Polsce, gdzie wciąż używa się dwóch rodzajów surowca: wysokokaloryczny oraz zaazotowany).

  Dysze używane do gazu zaazotowanego są zbyt duże, po włączeniu nowego rodzaju gazu tworzą się rydwany ognia. Dlatego trzeba je wymienić.


  Instalatorzy rozpoczęli pracę w następujących rejonach: śródmieściu Poznania (ograniczonym ulicami: Armii Poznań, Pułaskiego, Roosevelta, mostem Dworcowym, Królowej Jadwigi i Wartą), Chwaliszewie, Ostrowie Tumskim i Zagórzu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo