Konin: Dziennikarze zbojkotują Dodę

  Konin: Dziennikarze zbojkotują Dodę

  Ola Braciszewska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Konińscy dziennikarze nie będą relacjonować koncertu Doroty Rabczewskiej, bardziej znanej jako Doda. Artystka ma wystąpić podczas tegorocznych Dni Konina. Powodem bojkotu są wygórowane obostrzenia dotyczące obsługi medialnej imprezy.
  - Chcemy się przeciwstawić chorym warunkom, jakie nam postawiono. Nie chodzi o niechęć do tej gwiazdy, ale o to, byśmy pokazali, że nie godzimy się na tego typu praktyki - mówi Iwona Krzyżak z radia Merkury. - Coraz częściej artyści, dbając o swój wizerunek, utrudniają nam pracę, mnożąc bezsensowne żądania.

  Dwa tygodnie przed rozpoczęciem imprezy, do każdej z lokalnych redakcji dotarł mail od menedżerów Dody z szokującą informacją. Jeśli dziennikarze chcieliby porozmawiać z piosenkarką, muszą zwrócić się pisemnie do asystentki gwiazdy o zgodę i przesłać pytania.

  Po ich zatwierdzeniu można otrzymać na piśmie taką zgodę. Dopiero z tym "dokumentem" w ręku dziennikarz może stawić się przed obliczem gwiazdy i przeprowadzić wywiad ściśle według zatwierdzonego scenariusza. Ponadto autoryzacji podlegać miałyby również wszystkie zdjęcia i filmy z koncertu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo