Krzyż Wlkp. Z zazdrości o eks-dziewczynę dusił jej chłopaka

  Krzyż Wlkp. Z zazdrości o eks-dziewczynę dusił jej chłopaka

  TR

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Prawie dziewięć lat trwała znajomość 26-letniego mieszkańca Krzyża Wlkp. z jego byłą już dziewczyną. Kiedy zaczęła się spotykać z innym, nie mógł się z tym pogodzić. Każde spotkanie z nią i jej nowym chłopakiem kończyło się grożeniem im śmiercią.
  Żadne z nich nie traktowało tego poważnie aż do ostatniej niedzieli. 26-latek wybrał się w tym dniu do kolegi będącego sąsiadem jego dawnej dziewczyny. W jej mieszkaniu odbywało się właśnie przyjęcie komunijne, na które również został zaproszony nowy chłopak. Pech chciał, że obaj panowie w tym samym momencie wyszli na schody.

  Widok największego rywala podziałał na 26-latka jak płachta na byka. Zaczął go wyzywać, a potem rzucił się na niego i zaczął go dusić. Według pokrzywdzonego, miał to robić tak długo, aż napadnięty stracił przytomność. Tej wersji nie potwierdzają jednak świadkowie. Również lekarz sądowy wykluczył zagrożenie życia.

  - Sprawca nie działał z zamiarem pozbawienia życia - mówi Radosław Gorczyński, prokurator rejonowy w Trzciance. - Odpowie za groźby i spowodowanie lekkich obrażeń ciała.

  Na wszelki wypadek prokurator zakazał jednak porzuconemu mężczyźnie zbliżać się do byłej dziewczyny i jej nowego adoratora.


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo