Nagrody dla wielkopolskich bibliotek

  Nagrody dla wielkopolskich bibliotek

  MAZ

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Z okazji obchodzonego dzisiaj Wielkopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek w kaliskim ratuszu rozstrzygnięto zorganizowany po raz dziewiąty przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu konkurs "Czytanie to moja pasja". Uczestniczyło w nim 30 bibliotek.
  W kategorii bibliotek gminnych nagrodzono Bibliotekę Publiczną w Kaźmierzu za projekt "Kolorowy zamek Lukrecji" łączący bogactwo świata bajek z elementami zabawy. Wśród bibliotek miejskich i miejsko-gminnych najwyżej oceniono Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna za projekt "Złap bakcyla na czytanie" oraz Bibliotekę Publiczną w Swarzędzu za projekt "Czyta, lubi, szanuje".

  Wśród bibliotek powiatowych nagrodzono Bibliotekę Miasta i Gminy Jarocin za cykl zabaw czytelniczych "Smawiwku" czyli "Standardowa, magiczna wiedza w książkach ukryta" oraz Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Panataleona Szumana za niekonwencjoinalne formy działań edukacyjno-kulturalnych "Książka jest OK".  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo