Piła: Specjalna komisja prześwietli ośrodek WORD

  Piła: Specjalna komisja prześwietli ośrodek WORD

  Michał Nicpoń

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Komisja Rewizyjna Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu prześwietli działalność Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile. Kontrola ośrodka przeprowadzona zostanie na wniosek jednej z radnych sejmiku województwa wielkopolskiego, Bogumiły Hromiak-Paprzyckiej.
  Jej zdaniem, wcześniejsze kontrole, prowokowane donosami na działalność pilskiego WORD, które przeprowadzali urzędnicy marszałka, mogły mieć z góry przesądzone wyniki. Wniosek Bogumiły Hromiak-Paprzyckiej poparli pozostali radni sejmiku.

  - Niepokojące sygnały, dotyczące działalności WORD w Pile docierały do mnie już od połowy ubiegłego roku - twierdzi radna. - Dotyczyły szeregu niedociągnięć w polityce kadrowej, niegospodarności oraz wielu innych kwestii. Kolejne kontrole przeprowadzone przez departament infrastruktury nie wykazywały jednak niczego niepokojącego. Trudno oprzeć się wrażeniu, że ich wynik był z góry przesądzony. Działalność komisji rewizyjnej, pozwoli mieć pewność, że zostały przeprowadzone prawidłowo - dodaje.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo