Poznań: Kto zarządcą miejskich lokali?

  Poznań: Kto zarządcą miejskich lokali?

  BEM

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Do dzisiaj Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej SA i Feroma sp. z o.o. miały czas, by złożyć swoje oferty w przetargu na zarządzanie lokalami komunalnymi. Jeszczew ubiegłym tygodniu okazało się, że Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła protest złożony przez MPGM.
  Jak zapewniał Jarosław Pucek, dyrektor Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych, termin 7 maja był wówczas niezagrożony. Wszystko zmieniło się w poniedziałek. Tym razem Feroma, która zarządza lokalami komunalnymi od trzech lat, złożyła protest do ZKZL.

  - Złożony przez Feromę protest dotyczy rzeczy drugorzędnych - mówi J. Pucek. Okazało się, że firma wciąż ma wątpliwości co do specyfikacji warunków zamówienia.

  - W mojej ocenie takie postępowanie służy przedłużaniu procedury - uważa dyrektor. Feroma, zgodnie z dotychczasową umową, pełnić będzie swe obowiązki do czerwca. Nowego zarządcę, przed latem, miał wyłonić przetarg.

  - Zdecydowałem się protest uwzględnić, by nie komplikować dalszej procedury - zaznacza dyrektor ZKZL. Obie firmy swe oferty muszą złozyć do 21 maja.

  - W czwartek podpiszemy z Feromą umowę na zarządzanie na kolejne dwa- trzy miesiące, co jest spowodowane opóźnieniem w przetargu - tłumaczy. Nowego zarządcę ,,komunalki'' poznamy więc dopiero jesienią.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo