Pokazaliśmy, jak skutecznie chronić Ziemię

  Pokazaliśmy, jak skutecznie chronić Ziemię

  Wojciech Rogacin

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Dzięki Wam, drodzy czytelnicy "Polski", kolejna, druga już nasza akcja "Drzewko za makulaturę" kończy się olbrzymim sukcesem. Po pierwsze, wspólnie udało się nam ocalić 3,5 tys. drzew. Mniej więcej tyle ich rośnie na obszarze hektara lasu. Ale to nie wszystko.
  Akcja, której głównymi bohaterami byliście Wy, nasi czytelnicy, ma też wydźwięk większy niż uratowanie dużej liczby drzew. To przede wszystkim wielka mobilizacja Polaków, która spełnia ogromną rolę społeczną i edukacyjną. Uczy nas i nasze dzieci, jak konkretnie i skutecznie dbać o środowisko naturalne.

  To nie hałaśliwe kampanie i protesty Greenpeace uratują naszą planetę. Prawdziwa ekologia przynosząca konkretne korzyści środowisku naturalnemu to nasze codzienne, dobre nawyki: segregowanie śmieci, oddawanie makulatury, wyrzucanie baterii do specjalnych zbiorników, oszczędzanie wody, energii elektrycznej.

  Jeśli dzięki tej akcji więcej naszych rodaków zacznie dbać o środowisko, to nasz wspólny sukces będzie jeszcze większy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  eko-logiczna polska

  gość (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 18 / 23

  chciałem wziąć udać tylko że mi rodzice nie pozwolili

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo