Poznań: Rozpoczął się program staży studenckich

  Poznań: Rozpoczął się program staży studenckich

  Bogna Kisiel

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Urząd Miasta przyjmuje wnioski zainteresowanych udziałem w programie staży studenckich. Na kandydatów czekają 82 miejsca w edycji letniej i 83 w jesiennej.
  Najwięcej praktykantów chcą przyjąć wydziały: Gospodarki Nieruchomościami, Działalności Gospodarczej, Zdrowia i Spraw Społecznych bo aż po siedem osób w każdej edycji.
  Letnie staże trwać będą od czerwca do sierpnia, natomiast jesienne odbędą się w terminie wrzesień-listopad. Rekrutacja na obie edycje jednocześnie zakończy się 8 maja.

  O staż w magistracie mogą ubiegać się studenci IV i V roku studiów magisterskich (dziennych, zaocznych, wieczorowych czy eksternistycznych), jak i uzupełniających studiów magisterskich.
  Na stronie www.city.poznan.pl (zakładka Miasto - Studiuj w Poznaniu) dostępny jest formularz ankiety oraz wykaz wydziałów objętych stażem. Można go otrzymać także w holu magistratu (plac Kolegiacki 17) oraz w uczelnianych biurach karier.

  Wnioski (ankieta, list motywacyjny, kserokopia wpisu na IV lub V rok studiów w indeksie lub zaświadczenie z dziekanatu) należy składać w biurze podawczym (parter, plac Kolegiacki) UMP. Więcej informacji na temat staży - telefon: 061 878 55 10.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo