Poznań: Licealiści zawieźli dary do Kamienia Pomorskiego

  Poznań: Licealiści zawieźli dary do Kamienia Pomorskiego

  Zdjęcie autora materiału

  Głos Wielkopolski

  Akcja rozpoczęła się dzień po tragedii i trwała aż do niedzieli. Poznaniacy przynosili dosłownie wszystko, od ubrań, po sztućce, przekazali nawet dwie pralki. - Byliśmy zaskoczeni odzewem mieszkańców. Pierwsi zaczęli przynosić rzeczy jeszcze przed oficjalnym początkiem akcji - opowiada Błażej Chwaliński, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie w V LO. Dzisiaj w południe z pomocy poznaniaków skorzystali pierwsi poszkodowani. Nauczyciel oraz kilkoro uczniów pojechali do Kamienia Pomorskiego, głównie po to, by zorientować się, czego teraz potrzebują pogorzelcy. W planach jest już bowiem kolejna zbiórka.
  Akcja rozpoczęła się dzień po tragedii i trwała aż do niedzieli. Poznaniacy przynosili dosłownie wszystko, od ubrań, po sztućce, przekazali nawet dwie pralki.

  - Byliśmy zaskoczeni odzewem mieszkańców. Pierwsi zaczęli przynosić rzeczy jeszcze przed oficjalnym początkiem akcji - opowiada Błażej Chwaliński, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie w V LO.

  Dzisiaj w południe z pomocy poznaniaków skorzystali pierwsi poszkodowani. Nauczyciel oraz kilkoro uczniów pojechali do Kamienia Pomorskiego, głównie po to, by zorientować się, czego teraz potrzebują pogorzelcy. W planach jest już bowiem kolejna zbiórka.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo