Gdzie jest zaginiony Grzegorz?

  Gdzie jest zaginiony Grzegorz?

  Alicja Dęga

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Mieszkaniec Dźwierszna Wielkiego Grzegorz Żukowski, zaginął półtora miesiąca temu i do dnia dzisiejszego nie odnalazł się. 53-letni mężczyzna wyszedł z domu 1 marca. Początkowo nikt nie zaniepokoił się jego nieobecnością.
  - Zwróciliśmy uwagę na to, że przestał przychodzić do sklepu. Tłumaczyliśmy to tym, że przecież mógł wyjechać. Czasami odwiedzał swoje siostry. Dopiero po dwóch dniach zaczęto podejrzewać, że chyba zaginął - mówi mieszkanka wsi.
  Niepokój mieszkańców wsi wzbudził fakt, że nie odebrał swojej renty. Rozpoczęto wiec poszukiwania mężczyzny.

  Skontaktowano się z siostrami pana Grzegorza. Jednak u żadnej z nich go nie było.
  Ponieważ z mieszkania pana Grzegorza zniknęła wędka oraz inne akcesoria przeznaczone do łowienia ryb pod lodem (między innymi siekierka, którą wyrąbywał przerębel), poszukiwania skierowano w stronę jeziora. W domu mężczyzny nie było też zielonego ortalionu, który zwykł ubierać podczas łowienia.

  Zostały natomiast gumowe buty. Zarówno bliscy zaginionego, jak i sąsiedzi włączyli się do akcji poszukiwawczej. Przeszukano obszar dookoła jeziora, jednak po zaginionym nie było śladu.
  Ponieważ poszukiwania nie przyniosły żadnych rezultatów, poproszono o pomoc jasnowidza. Znany człuchowski jasnowidz Krzysztof Jackowski, na podstawie zdjęcia zaginionego i jego rzeczy osobistych uznał, że prawdopodobnie mężczyzna nie żyje. Narysował mapkę i wskazał, że ciało Grzegorza Żukowskiego może znajdować się w krzakach, w pobliżu jeziora.


  1 »

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo