Lisków: Osiem tysiecy złotych za prace o miłości

  Lisków: Osiem tysiecy złotych za prace o miłości

  Zdjęcie autora materiału

  Głos Wielkopolski

  Osiem tysięcy złotych przyniosła licytacja pięciu prac z konkursu plastycznego, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Jestem dla dzieci z Domu Dziecka w Liskowie. Pieniądze zostaną przeznaczone na wystrój pokojów w placówce.

  Stowarzyszenie Jestem powołali pracownicy Domu Dziecka i Domu Pomocy Społecznej w Liskowie w połowie marca. Celem organizacji jest pomoc wychowankom domu dziecka oraz mieszkańców tutejszego DPS. Od lat myślano o takiej formie wsparcia codziennej pracy placówek, a dopiero niedawno zrealizowano ten pomysł.

  - Mając taką wspaniałą kadrę, nie było się nad czym zastanawiać - tłumaczy Iwona Michniewicz, pełniąca obowiązki dyrektora.
  Temat konkursu to "Słowo KOCHAM wygląda tak". Za najlepszą pracę uznano rysunek Piotra Rosika - dwoje dorosłych trzyma w dłoniach serce, w którego centrum znalazło się dziecko, a wszystko ozdobione jest kwiatami w kształcie serc. Pięć najlepszych prac trafiło na aukcję zorganizowaną przez agenta ubezpieczeniowego z Kalisza, Stanisława Małolepszego.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo